Sancaktepe’de Siteler Yarışıyor Final Maçı ve Ödül Töreni Anasayfa - Basın Odası / Haberler

Sancaktepe Kent Konseyi ve Sancaktepe Belediyesi Spor Okullarının ortaklaşa düzenlemiş olduğu Sancaktepe’de Siteler Yarışıyor spor turnuvalarının finali ve ödül töreni Mustafa Öncel Spor Kompleksinde gerçekleştirildi.

Voleybol final maçlarının sonunda düzenlenen kupa ve madalya törenine; Ak Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü, Sancaktepe Kent Konseyi Başkanı Ali Yıldız,Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Genç, Kent Konseyi yürütme kurulu üyeleri,  meclisleri, STK temsilcileri, site yöneticileri ve çok sayıda site sakini katılımıyla coşkulu şekilde geçti.

Sancaktepe siteler yarışıyor spor turnuvalarına ilçemizde bulunan; Resim İstanbul, Sinpaş Kelebekia, Sarı Evler, Lagün, Triad Park, Köyceğiz Site sakinlerinin katılımıyla, Yüzme, bilek güreşi, masa tenisi, okçuluk, basketbol ve voleybol branşlarında bireysel ve takım oyunlarında mücadele ettiler.

15 Ocakta başlayan spor turnuvası, 20 Şubat voleybol turnuvası finali ile sona erdi. Final maçı sonunda, Ak Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü dereceye giren sporculara  kupa ve madalyalarını takdim etti.