Sancaktepe Belediyesi’nden Emekli ve Yaşlı Vatandaşlarımıza Büyük Hizmet Anasayfa - Basın Odası / Haberler

Sancaktepe Belediyesi, Kent Konseyi Emekliler Meclisi “ Uluçınarlar Misafirhanesi ”projesi, kısa bir süre önce temeli atılan ve yaşlı vatandaşlarımıza yönelik hizmet verecek olan Uluçınarlar Misafirhanesi eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın katılımıyla hizmete açıldı.

Açılışta konuşan Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem böylesine anlamlı bir tesisi Sancaktepe halkına kazandırdıkları için duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Her sabah 100 ileri yaştaki komşularımızı bu anlamlı tesiste misafir edeceğiz. 2 ayrı kıraathanesi, 2 ayrı spor tesisi, yemekhanesi, yürüyüş yolları ve fitness aletlerinin de bulunduğu geniş bir yeşil alana kurulan bu güzide tesisi, ilçemize kazandırdığımız için çok mutluyuz” şeklinde konuştu.

Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ise her ince ayrıntısı düşünülüp yapılan İleriki yaşta ki büyüklerimizin nitelikli zaman geçirmesini bu sayede sosyalleşmesini sağlayacak olan Misafirhane’nin açılışından ötürü Başkanımız İsmail Erdem’e teşekkürlerini sundu.