Kent Konseyinden Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğüne Ziyaret Anasayfa - Basın Odası / Haberler

Sancaktepe Kent Konseyi Başkanı İsmail Karabiber, Kadın Meclisi Yürütme Kurulu üyesi Özlem Hatice Şanver, Genel Sekreter Yardımcısı Seyfettin Kızıl'la Birlikte Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 166. yıldönümü dolayısıyla Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürü Adem Öztürk’ü makamında ziyaret ettiler. Öztürk,  Kent  Konseyi Başkan İsmail Karabiber’e anlamlı ziyaretinden dolayı çok teşekkür etti.13 Nisan Çarşamba Günü gerçekleşen ziyarette Başkan KARABİBER  yaptığı konuşmasında Polis Teşkilatının önemine değinerek şunları dile getirdi, “Türk Polisi her zaman halkımızın güvenini kazanmış, yurttaşlarımızdan destek görmüştür. Güvenlik hizmetlerinin toplumun katılımıyla, etkin, hızlı ve başarılı biçimde yürütülebilmesi, halkla iletişimin geliştirilmesi, halkın desteğinin ve güveninin sürekli kılınabilmesi ile olanaklıdır. Emniyet Teşkilatımızı bu anlayışla gerçekleştirdiği çalışmalarından dolayı kutluyor, 166. kuruluş yıldönümünde tüm Emniyet Teşkilatı çalışanlarına sevgi ve saygılarımı sunuyorum Kent Konseyi olarak Emniyet Müdürlüğümüzle birlikte Sancaktepemiz için ortak proje üretmemiz gerektiği noktasında hem fikir olduk. Kentimiz adına faydalı ve anlamlı bir görüşme olduğu bu günkü ziyaret sebebimize eklenebilir” Dedi

Halkın huzuru ve rahatı için çalıştıklarını dile getiren Emniyet Müdürü Adem Öztürk ise Sancaktepe’yi daha yaşanabilir bir hale getirmek için yapılan belediye hizmetleriyle birlikte emniyet teşkilatının güvenlik ve huzuru temin çalışmalarının bir bütün olduğunu ifade etti. Öztürk; “Bizlere her zaman destek olan belediye başkanımıza desteklerinden ötürü bir kez daha teşekkür ederim. Halkımızın huzur ve güvenliği için durmadan çalışacağız.” dedi.

Başkan İsmail Karabiber ziyaret anısına İlçe Emniyet Müdürü Adem Öztürk’e Kent Konseyi faaliyet bülteni tanıtım CD'si ve hediye etti.