Kent Konseyinden Saadet Partisine Anlamlı Ziyaret Anasayfa - Basın Odası / Haberler

Kent Konseyinden Saadet Partisine Anlamlı Ziyaret

Sancaktepe Kent Konseyi Başkanı ve yürütme kurulu üyeleri Sancaktepe Saadet Partisi  İlçe Başkanlığına Taziye ziyaretinde bulundular.

Kent konseyi yürütme kurulu ilçe genelindeki Siyasi Parti teşkilatlarını ziyaret çerçevesinde Planlan ziyaretleri Saadet  Partisi Genel Başkanı  Prof. Dr. Necmettin  ERBAKAN’nın rahmetli olmasıyla daha da anlam kazandı.Ziyarete Kent Konseyi Başkanı İsmail Karabiber, Kent Konseyi  Genel sekreteri Adem Buran, Yürütme Kurulu üyeleri Sadık Belkıs, Muzaffer Kabakçı, Hıdır Bayrak, Necati Erkek, Feridun Ünal Basın Yayın çalışma Grubu Başkanı Seyfettin KIZIL katıldı.

Saadet Partisi ilçe Başkanlığında yapılan taziyede Kent konseyi başkanı İsmail Karabiber;“ Türk Siyasetinin duayeni, Milli görüşün lideri, Değerli bir ilim adamın hakka yürüyüşü taraflı tarafsız herkesi yasa boğdu. Sadece Türkiye için değil bütün insanlığın Saadeti için çalışan, bu uğurda  çok bedel ödeyen değerli büyüğümüze Allahtan rahmet Türk Milletine Baş  sağlığı diliyoruz.” dedi.


Saadet Partisi İlçe Başkanı Hikmet Yücel’de ziyaretten duyduğu memnuniyetini üzüntü içerisinde ifade ederken yapmış olduğu açıklamada;

“Teşkilat olarak sözün bittiği yerdeyiz. Artık sözler ifade etmiyor üzüntümüzü, Türk halkı hatta İslam alemi bir büyüğünü bilge adamını hakka uğurlamak için kenetlendiği bir gündeyiz. Acımızı paylaşmanız diyemiyorum biliyorum ki en az sizlerde bizim kadar üzgünsünüz. Bizler aynı tavanın balığıyız. Millet olarak kenetlenmenin, zamanıdır. Hepimizin başı sağ olsun” Dedi. Okunan Kur’an-ı Kerim ve dualardan sonra tek tek baş sağlığı dileklerle teşkilattan ayrılan Kent Konseyi Başkanı ve Yürütme kurulu üyelerinin çok üzgün olduğu gözlemlendi.