Kent Konseyi Yürütme ve Meclisler Kurulu Toplantısı Gerçekleşti Anasayfa - Basın Odası / Haberler

Sancaktepe Kent Konseyi Yürütme ve Meclisler Kurulu Toplantısı Belediye Başkanımız İsmail Erdem’in de katılımıyla gerçekleşti.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem toplantıda yaptığı konuşmada, kentlerin geleceğe taşınması açısından Kent Konseylerine önemli görevler düştüğünü belirterek“Gelecekte karşılaşılması muhtemel sorunları şimdiden hesaplayıp, ona göre projeler üretmeliyiz. Gelişen, büyüyen kentlerin iyi yönetilmesi ancak, toplumun tüm kademelerinin yönetime katkı vermesiyle sağlanabilir. Çünkü kentlerin değerini en iyi o kentte yaşayanlar bilir. Kentin hızlı gelişme ve kalkınması için kim katkı yapacaksa, kimin bir fikri varsa bunlardan faydalanmak bizler için en büyük avantaj olacaktır” dedi. Başkan Erdem, kent konseyine verdikleri desteğin devam edeceğini sözlerine ekledi. 

Kent Konseyi Başkanı Ali Yıldız ise Kent Konseyi olarak bu zaman kadar yaptıkları ve bundan sonraki süreçte yapacakları faaliyetler hakkında katılımcıları bilgilendirerek desteklerinden ötürü Belediye Başkanımız İsmail Erdem’e teşekkürlerini sundu.