Kent Konseyi Kadın Meclisi 4.Genel Kurulu Anasayfa - Basın Odası / Haberler

Kent Konseyi Kadın Meclisi 4.Genel Kurulu

Sancaktepe Kent Konseyi Kadın Meclisi 4.0lağan Kongresi’ni gerçekleştirdi. Gündeme alınan “ev hanımlarına ekolojik gıda eğitimi ve tarihi mekanlara yapılacak gezi” teklifleri oy birliği ile kabul edildi.

14 Ocak Cuma günü Kadın Meclisi üyelerinin tamamına yakının katılımıyla gerçekleşen meclis genel kurulunun açılış konuşmasını Kadın Meclisi Başkanı Şükran Aydı yaptı. Aydı, yapmış olduğu konuşmada; “ Bu zamana kadar yapılan genel kurul katılımlarından daha fazla ilgi göstermeniz ve bütün etkinliklerimizi teşriflerinizden dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarımızda da yanımızda olmanızı bekliyorum.” dedi.


Açılış konuşmasından sonra söz alan Kent Konseyi Başkanı İsmail Karabiber, Kadın Meclisi Genel Kurulu’na hitaben yapmış olduğu konuşmasında; “Bizler, Sancaktepe’nin örnek bir model teşkil edecek şekilde çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Kadınların elinin değdiği her hizmette mutlak başarı vardır. Sizler her alanda olduğu gibi kentimizin karizmasına katkı yapan konseyimizin çok vefalı, çok duyarlı gönüllü elçilerimiz ve konseyimizin güler yüzlerisiniz. Sizler, kentinizi önemseyip eviniz kadar şık ve görkemli olmasını arzu ettiğiniz için bizim için kıymetlisiniz. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.Gündeme alınan  “ev hanımlarına ekolojik gıda eğitimi ile tarihi ve turistik yerlerin yerinde görülmesi amacıyla yapılacak geziler” teklifi oy birliği ile kabul edildi

Dilek ve temennilerde görüş ve düşüncelerin ilgili birimlere aktarılmasının karara bağlanmasının ardından meclis toplantısı sona erdi.