Kent Konseyi 2.Dönem 4.Olağan Genel Kurul Anasayfa - Basın Odası / Haberler

2.Dönem 4.Olağan Genel Kurul Sancaktepe Belediye Başkanı Sn.İsmail ERDEM ve siyasi parti Başkanları,STK’lar,Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcıları,Sancaktepe Belediye Müdürleri,Kent Konseyinin Genel Kurul Üyeleri,Kent Konseyinin tüm Meclis ve Çalışma gurupları ve birçok seçkin davetlinin katılımları ile 22.10.2016 cumartesi günü Samandıra Kültür Merkezinde yapıldı.Gündem maddesi geregi yapılan seçimde Kent Konseyi Başkanı Ali YILDIZ ve yeni Yürütme Kurulu tekrar seçilmiştir.Kent Konseyi genel kurulundan 20 adet proje kabul edilmiştir.Sancaktepemize hayırlı olsun.

Milliyetçi Hareket Partisi Emrah DANACIOĞLU.konuşmasına Şeh Edebalinin sözü ile başladı.İnsanı yaşatki Devlet yaşasın,insanları daha güzel yaşatalımki millet yaşasın,devletimiz milletimiz her daim baki kalsın.Kent Konseyine başarılar dileyerek konuşmalarını sonlandırdı.

Cumhuriyet Halk Partisi Başkanı Alper YEĞİN Kent Konseyinin büyük bir oluşum olduğunu ve her konuda destek sağlıyacaklarını belirterek,çalışmalarında başatılar diledi.
Adalet ve Kalkınma Partisi Başkanı Adil KANDEMİR.15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişimi, tüm yurtta olduğu gibi Sancaktepe’de de her kesimi sokağa döktü. Genci yaşlısı, esnafı öğrencisiyle tek yürek olduğunu belirterek gazi ve şehitlerimizi unutmayacağımızı belirterek,Kent Konseyine çalışmalarında başarılar diledi.

Sancaktepe Belediye Başkanımız Sn.İsmali ERDEM Kent Konseylerin önemini anlatarak çalışmaları ve şimdiye kadar Belediye Meclisinden geçen projeler hakkında bilgiler vererek,kent konseylerinin herzaman desteklenmesi gerektiğini belirterek konuşmalarını sonlandırdı.