İnsan Hakları Ve Tüketici Hakları Gündemli Program Kent Konseyi’nde Gerçekleşti Anasayfa - Basın Odası / Haberler

     İnsan Hakları Ve Tüketici Hakları Gündemli Program Kent Konseyi’nde Gerçekleşti
     Sancaktepe Belediyesi Kent Konseyi tarafından düzenlenen “İnsan Hakları ve Tüketici Hakları” konulu program Belediye Başkanı İsmail Erdem’inde katılımıyla gerçekleşti.
     Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in yanı sıra AK Parti ilçe başkanı Adil Kandemir ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

     Programda Kent Konseylerinin önemine vurgu yapan Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem,” Gelişen, büyüyen kentlerin iyi yönetilmesi ancak, toplumun tüm kademelerinin yönetime katkı vermesiyle sağlanabilir. Çünkü kentlerin değerini en iyi o kentte yaşayanlar bilir. Kentin hızlı gelişme ve kalkınması için kim katkı yapacaksa, kimin bir fikri varsa bunlardan faydalanmak bizler için en büyük avantaj olacaktır” dedi. Başkan Erdem, kent konseyine verdikleri desteğin devam edeceğini sözlerine ekledi. 

     Kent Konseyi  Tüketici hakları çalışma grubunun Yaptığı sunumla devam eden programda konuşan Başkan Ali Yıldız yaptığı konuşmada “ Kent Konseyi olarak halkımızı bilinçlendirme adına projelerimiz devam edecektir. Kent konseyimizin projelerine destek veren Sancaktepe Belediye Başkanımız İsmail Erdem’e teşekkür ediyorum. Kent Konseyimiz yerel yönetim anlayışımızda yeni bir kavram. Bu kavramı herkese her kesime anlatmalıyız. Kent Konseyleri yerel yönetimlerin halka açılımıdır. Halkın yönetime katılarak Yönetim anlayışını yönetişime dönüştürmesidir’ şeklinde konuştu.Program görüş ve önerilerin ardından sona erdi.