Bursa Kent Konseyine Ziyaret Anasayfa - Basın Odası / Haberler

Sancaktepe Kent  konseyinden Bursa Kent Konseyine Ziyaret

Sancaktepe Kent Konseyi Genel Sekteri Adem Buran  ve Kadın Meclisi  başkanı Şükran Aydı ve kadın meclisi üyelerinden oluşan Bir grup Bursa belediyesi Kent Konseyi kadın meclisiniz ziyaret etti.


Bursa Kent konseyi kadın meclisi başkanı  Nihal Ören ve yürütme kurulu üyeleri Sancaktepe kent konseyinden gelen heyeti Merinos Atatürk kültür merkezinde karşıladı.Her iki heyet kendi kent konseylerinin faaliyetlerini anlattı. Karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Bursa Kent konseyi kadın meclisi başkanı Nihal Ören;


“Sancaktepe Kent Konseyinin Kadın meclisini ve genel sekterlik çalışanlarını Bursa’mızda ağırlamaktan çok memnunuz. Sancaktepe Kent konseyi kadın meclisi başkanımız Bursaya geleceklerini tarafımıza bildirmelerinden sonra, Bizde kendilerine ev sahipliği yapabileceğimizi hem de karşılıklı fikir alış verişi olmasının faydalı olacağını bildirdik ve memnuniyetle kabul ettik. Arkadaşlarımızın anlatımı ve tanıtım materyallerini görünce bir ilçe kent konseyinin faaliyetleri bizleri hayrete düşürdü. Sancaktepe Kent konseyinin değerli başkanına tarihi şehir Bursa’dan sevgilerimizi ifade ederken tüm çalışma arkadaşlarını tebrik ediyoruz.” dedi.Sancaktepe kent konseyi adına açıklama yapan genel sekter Adem Buran; “Bizi buraya getiren iki tane sebep var, Bunların bir tanesi Bursa’nın tarihi ve turistik yerleri, bir diğeri ve en önemlisi Bursa Kent konseyimizin kurumsal kimliğini oluşturarak ülke geneline örnek teşkil edecek yapılanması ve çalışmalarıdır.”dedi Sancaktepe kent konseyi heyeti daha sonra tarihi ve turistik yerleri gezdiler.