Bir Projemiz Daha Hayat Geçiyor Anasayfa - Basın Odası / Haberler

Sancaktepe  Kent konseyinin  Projelerinden biri olan  “SKOLYOZ  KEMİK TARAMASI “  Geçtiğimiz Cuma Günü Milli eğitim Müdürü Sn.  Hüseyin   AYDOĞDU,  İlçe toplum sağlığı  sorumlu hekimi  Sn.  Pınar  ERDİL  ve Tüm orta öğretim okul müdürlerinin de katıldığı geniş kapsamlı bir çalışmayla Kent  Konseyi Başkanı Sn. İsmail KARABİBER  ve Gnl.  skrtr. Muhsin GÜNEŞ ‘in   tertip ettiği toplantı  Ortadağ  tesislerinde gerçekleştirildi.

Sancaktepe  ilçesinde  bulunan tüm ortaöğrenim okullarının tamamında uygulanacak olan bu sağlık taraması amaçlı hizmet, Sancaktepe Belediye Başkanı  Sn. İsmail ERDEM ve İlçe Kaymakamı   Sn.Feyzullah ÖZCAN'ın destek ve teşfikleriyle  yapılacak olan bu faaliyetimizde yaklaşık 21.000 ( Yirmibirbin)  11-15 yaş aralığındaki çocukları kapsayacaktır.

Bu kapsamlı çalışmalarımızda Desteklerini hiç esirgemeyen belediye başkanımız sn İsmail ERDEM bey ve  ilçe Kaymakamı  Sn. Feyzullah Özcan nezdinde ki kurum ve kuruluşların desteklerini İlçe kent konseyi olarak yanımızda hissetmenin mutluluğunu hissettiğini ifade eden Konsey Başkanı sn. İsmail KARABİBER  bu güven ve desteklerle yeni projelerle Sancaktepe  Kent konseyimizin  hizmetlerin devam edeceğini ifade etti