Başkanımızdan Öğretmenler Günü Ziyareti Anasayfa - Basın Odası / Haberler

Belediye Başkanımız İsmail Erdem, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçedeki okulları ziyaret etti.

Belediye Başkanımız İsmail Erdem, AK Parti İlçe Başkanı Azmi Ekinci ile beraber 25 Kasım Pazartesi günü ilçede bulunan 12 okulu ziyaret ederek, okul idarecileri ve öğretmenleri ile bir araya geldi. Öğrencilerin yoğun sevgi gösterdiği ziyarette, Başkanımız İsmail Erdem, okul idarecileri ve öğretmenleri tarafından karşılandı.
Kent Konseyi Genel Sekreteri Muhsin Güneş ile birlikte Birikim Koleji’ndeki öğretmenler günü programına katılan Başkanımız İsmail Erdem bir sürpriz ile karşılaştı. Başkanımızı ilkokul öğretmenleri ile buluşturan okul yetkilileri duygu dolu anların yaşanmasına vesile oldu. Programda konuşan Başkanımız, tüm eğitim camiasının Öğretmenler Günü'nü kutlayarak, ülke geleceğinin, iyi eğitim veren öğretmenlerin elinde olduğunu vurguladı Erdem, , öğretmenlerin sadece bugün değil her zaman hatırlanması gerektiğini kaydetti. Erdem, "Yarınlarımızı teslim edeceğimiz çocuklarımızın, gençlerimizin kişisel, sosyal ve kültürel yönde yetişmesinde, topluma faydalı birer fert olarak kazandırılmasında değerli öğretmenlerimize çok büyük görevler düşmektedir” şeklinde konuştu.

Okul müdürleri, idareciler ve öğretmenler ise Başkanımız İsmail Erdem'in bu özel günde kendilerini yalnız bırakmayıp, ziyaretlerine gelmesinden dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, eğitim ve öğretim adına sunduğu desteklerden dolayı da teşekkür ettiler.