Başkan Erdem, STK’larla Bir Araya Geldi Anasayfa - Basın Odası / Haberler

        Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, ilçemizde faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ile bir araya geldi.
        Ortadağ Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen toplantıda, Sivil toplum kuruluşlarının görüşlerini önemsediklerini ifade eden Başkan İsmail Erdem, "Sancaktepe’ye hizmet noktasında el birliği içerisinde olmamız gerekiyor. Bizler hizmetlerimizi yaparken ilgili kişilerden, kurumlardan ve sivil toplum kuruluşlarından görüş alıyoruz. Sorunların ancak ortak akıl ile çözülebileceğine inanıyoruz. Yaşadığımız bu güzide ilçeye sahip çıkmak zorundayız” dedi.
        Sancaktepe’nin sürekli bir gelişim içerisinde olduğunu ifade Başkan Erdem, "Sancaktepe olarak bir bütün halinde hareket etmemiz lazım. Sizlerin her zaman görüşleri bizler için önemli. Belediye olarak bizler halkımıza en iyi hizmeti verme gayretindeyiz. Bunun için gece gündüz demeden çalışıyoruz” şeklinde konuştu.
        Görev süresi boyunca Sancaktepe’de hayata geçen projeler ve bundan sonra yapılacak olan projeler hakkında sunum yapan Başkanımız Erdem, program sonunda 15 Temmuz darbe girişiminde vermiş oldukları destek ve göstermiş oldukları birlik ve beraberlikten ötürü Sivil Toplum Kuruluş temsilcilerine teşekkür etti.